Firma InterLand powstała w czerwcu 2004 roku. Posiadamy licencję nr 1417 na prowadzenie działalności pośrednictwa pracy. Aktualnie dla naszego Klienta z Hiszpanii poszukujemy kandydatów na stanowisko Malarz przemysłowy, metalizator, Hiszpania.

Zainteresowane osoby i spełniające wymogi prosimy o podesłanie swojego CV w języku angielskim ze zdjęciem na adres mailowy.

Obowiązki:

-          Malowanie konstrukcji metalowych według specyfikacji,

-          Metalizacja części przemysłowych.

Wymagania:

-          Doświadczenie w malowaniu przemysłowym aparatami Airless i Airmix,

-          Doświadczenie przy metalizacji elektrycznej,

-          Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w stoczniach lub platformach off-shore,

-          Certyfikat Norsok M-501 Rev 6.,

-          Mile widziana znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego.

Oferujemy:

-          12€ netto za godzinę,

-          Firma opłaca mieszkanie, w pełni wyposażone,

-          Zwrot kosztów podróży i dojazdu do pracy,

-          10 godzin dziennie, praca od poniedziałku do soboty,

-          Miejsce pracy: Asturia, Hiszpania,

-          Praca na 3 miesiące z możliwością pozostania na cały rok,

-          Praca dostępna od zaraz.