Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Oferty pracy na morzu

Firma InterLand powstała w czerwcu 2004 roku, po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej. Oferujemy profesjonalne usługi dla firm oraz osób prywatnych począwszy od rejestracji nowych podmiotów gospodarczych, poprzez usługi księgowe i prawne oraz rekrutację i szkolenia.

Rejestracja i obsługa firmy - oferujemy usługi związane z rejestracją nowych podmiotów gospodarczych w Polsce, a następnie pełną obsługę księgowo-kadrową oraz prawną. Zapewniamy doradztwo w trakcie całego procesu zakładania przedsiębiorstwa.

Jako agencja pośrednictwa pracy specjalizujemy się w rekrutacji pracowników do prac długo- i krótkoterminowych w Polsce i za granicą. Na naszej stronie znajdują się aktualne oferty pracy oraz szablony CV, z których można skorzystać. Posiadamy licencję nr 1417 na prowadzenie działalności pośrednictwa pracy wydane przez Ministerstwo Gospodarki.

Jako instytucja szkoleniowa zajmujemy się również prowadzeniem szkoleń, wykładów i konferencji celem podniesienia kwalifikacji zawodowych pracowników. Prowadzimy branżowe kursy językowe umożliwiające posługiwanie się językiem niemieckim w pracy za granicą. Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych nr 2.22/00127/2009.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!